Siatkówka
Siatkówka

SiatkówkaZagraj w pingwinią siatkówkę wprost z Antarktydy. Sterujemy myszką.

Instrukcje:
Sterujemy myszką.
Więcej Gier:
Teddy Factory
Jesteśmy w fabryce zabawek i produkujemy miśki tzn. składamy główkę, rączki, nóżki i brzuch, ale elementy te muszą być w tym samym kolorze.

Blox 2 Forever
Blox 2 Forever

Virtual Villagers 2
Druga część Wirtualnej Wioski. Podobnie jak w części pierwszej kierujemy grupą osadników i udoskonalamy wioskę, a jej mieszkańcy współpracują z ..

Betty’s Beer Bar
Betty prowadzi bar - pomagamy jej w obsłudze wielu dziwnych klientów.

Bejeweled
Zamieniamy sąsiednie bloczki tak aby ułożyć 3 jednakowe diamenty obok siebie w pionie lub w poziomie.

Granny in Paradise
Zadaniem babci jest uwolnienie wszystkich uwięzionych kotków - zabiera je sobą i odprowadza je do wyjścia po czym sama, znika w teleporcie.

Ocena Gry:
Twoja Ocena:
VN:F [1.9.22_1171]
Liczba Zagrań:  68008
Tagi:  
Na tej stronie znajdziesz tylko dobre gry online. Abra Games powstała z myślą o użytkownikach, którzy kochają gry online gdzie gra się zupełnie za darmo. Polecamy gry logiczne w których trzeba trochę ruszyć głową, gry symulacje gdzie wcielamy się w przeróżne postacie czy zawody i zachowujemy się jak w prawdziwym życiu obsługując klientów. Na uwagę zasługują także gry zręcznosciowe i gry wyścigi dla chłopców, a także gry dla dzieci takie jak gry platformowe gdzie biegamy i skaczemy oraz gry puzzle gdzie do pokonania mamy wiele poziomów z przesuwaniem i usuwaniem bloczków.