Siatkówka
Siatkówka

SiatkówkaZagraj w pingwinią siatkówkę wprost z Antarktydy. Sterujemy myszką.

Instrukcje:
Sterujemy myszką.
Więcej Gier:
Zulu Gems
Ta gra to rodzaj Tetrisa - układamy jak największe bloki z kwadratów jednego koloru po czym po czym rozwalamy kulką tego samego koloru.

Turtle Odyssey
Bohaterem tej platformowej gry dla dzieci gdzie przenosimy się do podwodnego świata jest żółwik o imieniu Ozzi, który chodzi, skacze i zbiera skarby. ..

Orbox 2
Orbox 2

Super Doggy
Wojna tocząca się od lat między psami i kotami nabiera co raz szybszego tempa. Władca Pazur, przywódca kotów, postanowił ostatecznie rozprawić się z ..

Snake 3D
Snake 3D

Nanny Mania
Wcielamy się w postać niani - sprzątamy, pierzemy, zajmujemy się dzieckiem itd...

Ocena Gry:
Twoja Ocena:
VN:F [1.9.22_1171]
Liczba Zagrań:  67944
Tagi:  
Na tej stronie znajdziesz tylko dobre gry online. Abra Games powstała z myślą o użytkownikach, którzy kochają gry online gdzie gra się zupełnie za darmo. Polecamy gry logiczne w których trzeba trochę ruszyć głową, gry symulacje gdzie wcielamy się w przeróżne postacie czy zawody i zachowujemy się jak w prawdziwym życiu obsługując klientów. Na uwagę zasługują także gry zręcznosciowe i gry wyścigi dla chłopców, a także gry dla dzieci takie jak gry platformowe gdzie biegamy i skaczemy oraz gry puzzle gdzie do pokonania mamy wiele poziomów z przesuwaniem i usuwaniem bloczków.