Ocean Express
Ocean Express

Ocean ExpressMusimy dopasować nadchodzące elementy tak aby wypełniły całą zaplanowaną przestrzeń. Chwytamy i przeciągamy elementy za pomocą myszki, obracamy element Spacją.

Instrukcje:
Chwytamy i przeciągamy elementy za pomocą myszki, obracamy element Spacją.
Więcej Gier:
Fighter
Walcz z najeźdźcami. Sprawdź ilu przeciwników potrafisz pokonać.

Cradle of Rome
Zamieniamy sąsiednie elementy aby utworzyć linię składającą się z co najmniej 3 jednakowych elementów. Po przejściu każdego poziomu mamy możliwość ..

Alus Revenge
Usuwaj bloczki w tych samych kolorach i kształtach.

BobiBobi Car
BobiBobi ma pewien problem. Chce się wybrać na wycieczkę swoim terenowym samochodem jednak samochód ten jest w kompletnej rozsypce. Pomóż mu złożyć ..

Swoopa
Wciel się w przyjemną foczkę o imieniu Swoopa i zjadaj rybki. Omijaj przeszkody.

Star Racer
Wybierz swój ekstrawagancki pojazd i weź udział w kosmicznym wyścigu.

Ocena Gry:
Twoja Ocena:
VN:F [1.9.22_1171]
Liczba Zagrań:  92187
Tagi:  
Na tej stronie znajdziesz tylko dobre gry online. Abra Games powstała z myślą o użytkownikach, którzy kochają gry online gdzie gra się zupełnie za darmo. Polecamy gry logiczne w których trzeba trochę ruszyć głową, gry symulacje gdzie wcielamy się w przeróżne postacie czy zawody i zachowujemy się jak w prawdziwym życiu obsługując klientów. Na uwagę zasługują także gry zręcznosciowe i gry wyścigi dla chłopców, a także gry dla dzieci takie jak gry platformowe gdzie biegamy i skaczemy oraz gry puzzle gdzie do pokonania mamy wiele poziomów z przesuwaniem i usuwaniem bloczków.