Ocean Express
Ocean Express

Ocean ExpressMusimy dopasować nadchodzące elementy tak aby wypełniły całą zaplanowaną przestrzeń. Chwytamy i przeciągamy elementy za pomocą myszki, obracamy element Spacją.

Instrukcje:
Chwytamy i przeciągamy elementy za pomocą myszki, obracamy element Spacją.
Więcej Gier:
Kelly Green Garden Queen Online
Bohaterka gry imieniem Kelly postanowiła zrezygnować z życia w mieście i wyprowadziła się na wieś gdzie będzie zajmować się gospodarstwem. Gdy tylko ..

Tennis Game
Zagraj w profesjonalnego tenisa i wygrywaj mecze. Możesz też zagrać turniej w którym biorą udział gwiazdy światowego tenisa.

Tino’s Fruit Stand
Zbieramy owoce, które akurat są nam potrzebne (te które się pokazują) i w zależności od tego w tę stronę się udajemy.

Orbox
Orbox

Invadazoid
To forma arkanoida - odbijamy piłeczkę i niszczymy wrogie obiekty, które do nas strzelają.

Ninjack
Wcielasz się w wojownika Ninja, którego zadaniem jest przejść kolejne etapy gry i zebrać jak największą ilość złota, kosztowności oraz gwiazdek. Aby ..

Ocena Gry:
Twoja Ocena:
VN:F [1.9.22_1171]
Liczba Zagrań:  92970
Tagi:  
Na tej stronie znajdziesz tylko dobre gry online. Abra Games powstała z myślą o użytkownikach, którzy kochają gry online gdzie gra się zupełnie za darmo. Polecamy gry logiczne w których trzeba trochę ruszyć głową, gry symulacje gdzie wcielamy się w przeróżne postacie czy zawody i zachowujemy się jak w prawdziwym życiu obsługując klientów. Na uwagę zasługują także gry zręcznosciowe i gry wyścigi dla chłopców, a także gry dla dzieci takie jak gry platformowe gdzie biegamy i skaczemy oraz gry puzzle gdzie do pokonania mamy wiele poziomów z przesuwaniem i usuwaniem bloczków.