Ocean Express
Ocean Express

Ocean ExpressMusimy dopasować nadchodzące elementy tak aby wypełniły całą zaplanowaną przestrzeń. Chwytamy i przeciągamy elementy za pomocą myszki, obracamy element Spacją.

Instrukcje:
Chwytamy i przeciągamy elementy za pomocą myszki, obracamy element Spacją.
Więcej Gier:
Smurfs’ Sports Pairs
Smurfs' Sports Pairs

Głodna Ośmiornica
Głodna Ośmiornica.

Film Movie Maker
Zabaw się w prawdziwego reżysera i stwórz swój własny film! Na początku wybierz odpowiednią scenerię, a więc miejsce, w którym będzie odbywał się ..

Sheep Invaders
Owieczki atakują! Broń swojej fortecy przed atakiem owieczek. Strzelaj do zbliżających się zwierzaków aby to one nie dopadły Ciebie!

Aqua Bubble
Strzelamy do kulek tego samego koloru. Trzy lub więcej kulek obok siebie jednakowego koloru tworzy linię i wtedy się ich pozbywamy.

Snake
Snake

Ocena Gry:
Twoja Ocena:
VN:F [1.9.22_1171]
Liczba Zagrań:  91572
Tagi:  
Na tej stronie znajdziesz tylko dobre gry online. Abra Games powstała z myślą o użytkownikach, którzy kochają gry online gdzie gra się zupełnie za darmo. Polecamy gry logiczne w których trzeba trochę ruszyć głową, gry symulacje gdzie wcielamy się w przeróżne postacie czy zawody i zachowujemy się jak w prawdziwym życiu obsługując klientów. Na uwagę zasługują także gry zręcznosciowe i gry wyścigi dla chłopców, a także gry dla dzieci takie jak gry platformowe gdzie biegamy i skaczemy oraz gry puzzle gdzie do pokonania mamy wiele poziomów z przesuwaniem i usuwaniem bloczków.