Ocean Express
Ocean Express

Ocean ExpressMusimy dopasować nadchodzące elementy tak aby wypełniły całą zaplanowaną przestrzeń. Chwytamy i przeciągamy elementy za pomocą myszki, obracamy element Spacją.

Instrukcje:
Chwytamy i przeciągamy elementy za pomocą myszki, obracamy element Spacją.
Więcej Gier:
Snake
Snake

Siatkówka
Zagraj w pingwinią siatkówkę wprost z Antarktydy.

Air Hockey
Twoim zadaniem jest strzelać bramki przeciwnikowi. Gra jeden na jednego.

Teddy Factory
Jesteśmy w fabryce zabawek i produkujemy miśki tzn. składamy główkę, rączki, nóżki i brzuch, ale elementy te muszą być w tym samym kolorze.

Magiczne Jajka
Magiczne Jajka

Zulu Gems
Ta gra to rodzaj Tetrisa - układamy jak największe bloki z kwadratów jednego koloru po czym po czym rozwalamy kulką tego samego koloru.

Ocena Gry:
Twoja Ocena:
VN:F [1.9.22_1171]
Liczba Zagrań:  91951
Tagi:  
Na tej stronie znajdziesz tylko dobre gry online. Abra Games powstała z myślą o użytkownikach, którzy kochają gry online gdzie gra się zupełnie za darmo. Polecamy gry logiczne w których trzeba trochę ruszyć głową, gry symulacje gdzie wcielamy się w przeróżne postacie czy zawody i zachowujemy się jak w prawdziwym życiu obsługując klientów. Na uwagę zasługują także gry zręcznosciowe i gry wyścigi dla chłopców, a także gry dla dzieci takie jak gry platformowe gdzie biegamy i skaczemy oraz gry puzzle gdzie do pokonania mamy wiele poziomów z przesuwaniem i usuwaniem bloczków.