Ocean Express
Ocean Express

Ocean ExpressMusimy dopasować nadchodzące elementy tak aby wypełniły całą zaplanowaną przestrzeń. Chwytamy i przeciągamy elementy za pomocą myszki, obracamy element Spacją.

Instrukcje:
Chwytamy i przeciągamy elementy za pomocą myszki, obracamy element Spacją.
Więcej Gier:
Temple of Jewels
Gra polega na zamienianiu sąsiednich bloków i układaniu linii z tych samych klocków.

Super Invaders
Broń się przed inwazją kosmitów - strzelaj i przesuwaj swój pojazd aby unikać strzałów.

Ant War
Na początku gry wpisz nazwę swojej kolonii mrówek. Wybierz rodzaj mrówek, którymi chcesz graj i rozpocznij grę! Rozdziel procentowo czym maj ..

Hidden Expedition: Titanic
Hidden Expedition: Titanic

Teddy Factory
Jesteśmy w fabryce zabawek i produkujemy miśki tzn. składamy główkę, rączki, nóżki i brzuch, ale elementy te muszą być w tym samym kolorze.

Snake
Snake

Ocena Gry:
Twoja Ocena:
VN:F [1.9.22_1171]
Liczba Zagrań:  91752
Tagi:  
Na tej stronie znajdziesz tylko dobre gry online. Abra Games powstała z myślą o użytkownikach, którzy kochają gry online gdzie gra się zupełnie za darmo. Polecamy gry logiczne w których trzeba trochę ruszyć głową, gry symulacje gdzie wcielamy się w przeróżne postacie czy zawody i zachowujemy się jak w prawdziwym życiu obsługując klientów. Na uwagę zasługują także gry zręcznosciowe i gry wyścigi dla chłopców, a także gry dla dzieci takie jak gry platformowe gdzie biegamy i skaczemy oraz gry puzzle gdzie do pokonania mamy wiele poziomów z przesuwaniem i usuwaniem bloczków.