Ocean Express
Ocean Express

Ocean ExpressMusimy dopasować nadchodzące elementy tak aby wypełniły całą zaplanowaną przestrzeń. Chwytamy i przeciągamy elementy za pomocą myszki, obracamy element Spacją.

Instrukcje:
Chwytamy i przeciągamy elementy za pomocą myszki, obracamy element Spacją.
Więcej Gier:
Turtle Odyssey
Bohaterem tej platformowej gry dla dzieci gdzie przenosimy się do podwodnego świata jest żółwik o imieniu Ozzi, który chodzi, skacze i zbiera skarby. ..

Hambo
Zadaniem świnki Hambo jest uratować swojego kompana imieniem Bacon. W tym celu eliminuj przeciwników aby dotrzeć do przyjaciela.

Farmerski Wyścig
To fajna gierka wyścigowa w której naszym zadaniem jest odnaleźć i 'zgarnąć' wszystkich 5-ciu przyjaciół z farmy i wrócić do stodoły zanim upłynie ..

Magic Match
Znajdujemy co najmniej 3 jednakowe bloczki obok siebie i zbijamy je zaznaczając.

Virtual Villagers 2
Druga część Wirtualnej Wioski. Podobnie jak w części pierwszej kierujemy grupą osadników i udoskonalamy wioskę, a jej mieszkańcy współpracują z ..

Copter
Copter

Ocena Gry:
Twoja Ocena:
VN:F [1.9.22_1171]
Liczba Zagrań:  91311
Tagi:  
Na tej stronie znajdziesz tylko dobre gry online. Abra Games powstała z myślą o użytkownikach, którzy kochają gry online gdzie gra się zupełnie za darmo. Polecamy gry logiczne w których trzeba trochę ruszyć głową, gry symulacje gdzie wcielamy się w przeróżne postacie czy zawody i zachowujemy się jak w prawdziwym życiu obsługując klientów. Na uwagę zasługują także gry zręcznosciowe i gry wyścigi dla chłopców, a także gry dla dzieci takie jak gry platformowe gdzie biegamy i skaczemy oraz gry puzzle gdzie do pokonania mamy wiele poziomów z przesuwaniem i usuwaniem bloczków.