Ocean Express
Ocean Express

Ocean ExpressMusimy dopasować nadchodzące elementy tak aby wypełniły całą zaplanowaną przestrzeń. Chwytamy i przeciągamy elementy za pomocą myszki, obracamy element Spacją.

Instrukcje:
Chwytamy i przeciągamy elementy za pomocą myszki, obracamy element Spacją.
Więcej Gier:
Horsey Racing
Gra dla dzieci gdzie ścigasz się kucykami. Wybierz Quick Race aby wziąć udział w pojedynczym i fascynującym wyścigu lub Tournament aby wziąć udział w ..

Cosmic Stacker
Musimy dopasować elementy do siebie zanim dotrą do celu.

Bowling
Zagraj w symulator kręgli.

Swoopa
Wciel się w przyjemną foczkę o imieniu Swoopa i zjadaj rybki. Omijaj przeszkody.

Klasyczny Mahjong
Klasyczny Mahjong

Film Movie Maker
Zabaw się w prawdziwego reżysera i stwórz swój własny film! Na początku wybierz odpowiednią scenerię, a więc miejsce, w którym będzie odbywał się ..

Ocena Gry:
Twoja Ocena:
VN:F [1.9.22_1171]
Liczba Zagrań:  91651
Tagi:  
Na tej stronie znajdziesz tylko dobre gry online. Abra Games powstała z myślą o użytkownikach, którzy kochają gry online gdzie gra się zupełnie za darmo. Polecamy gry logiczne w których trzeba trochę ruszyć głową, gry symulacje gdzie wcielamy się w przeróżne postacie czy zawody i zachowujemy się jak w prawdziwym życiu obsługując klientów. Na uwagę zasługują także gry zręcznosciowe i gry wyścigi dla chłopców, a także gry dla dzieci takie jak gry platformowe gdzie biegamy i skaczemy oraz gry puzzle gdzie do pokonania mamy wiele poziomów z przesuwaniem i usuwaniem bloczków.