Ocean Express
Ocean Express

Ocean ExpressMusimy dopasować nadchodzące elementy tak aby wypełniły całą zaplanowaną przestrzeń. Chwytamy i przeciągamy elementy za pomocą myszki, obracamy element Spacją.

Instrukcje:
Chwytamy i przeciągamy elementy za pomocą myszki, obracamy element Spacją.
Więcej Gier:
Fallout
Zbijaj co najmniej dwie kulki w tym samym kolorze. Ilość kulek do zbicia w każdym z leveli określa liczba "Discs to go".

Mahjong
Mahjong

Fish Tycoon
Zarządzaj ogromnym akwarium z rybkami. Hodować rybki wcale nie jest tak łatwo, należy zadbać o każdy element wyposażenia akwarium oraz o pokarm dla ..

Betty’s Beer Bar
Betty prowadzi bar - pomagamy jej w obsłudze wielu dziwnych klientów.

Fishing Trip
W grze bawimy się w wędkarza. Łowimy rybki i dzięki temu mamy kasę - musimy uzbierać odpowiednią ilość.

Ninjack
Wcielasz się w wojownika Ninja, którego zadaniem jest przejść kolejne etapy gry i zebrać jak największą ilość złota, kosztowności oraz gwiazdek. Aby ..

Ocena Gry:
Twoja Ocena:
VN:F [1.9.22_1171]
Liczba Zagrań:  91507
Tagi:  
Na tej stronie znajdziesz tylko dobre gry online. Abra Games powstała z myślą o użytkownikach, którzy kochają gry online gdzie gra się zupełnie za darmo. Polecamy gry logiczne w których trzeba trochę ruszyć głową, gry symulacje gdzie wcielamy się w przeróżne postacie czy zawody i zachowujemy się jak w prawdziwym życiu obsługując klientów. Na uwagę zasługują także gry zręcznosciowe i gry wyścigi dla chłopców, a także gry dla dzieci takie jak gry platformowe gdzie biegamy i skaczemy oraz gry puzzle gdzie do pokonania mamy wiele poziomów z przesuwaniem i usuwaniem bloczków.