Ocean Express
Ocean Express

Ocean ExpressMusimy dopasować nadchodzące elementy tak aby wypełniły całą zaplanowaną przestrzeń. Chwytamy i przeciągamy elementy za pomocą myszki, obracamy element Spacją.

Instrukcje:
Chwytamy i przeciągamy elementy za pomocą myszki, obracamy element Spacją.
Więcej Gier:
Orbox
Orbox

Teddy Factory
Jesteśmy w fabryce zabawek i produkujemy miśki tzn. składamy główkę, rączki, nóżki i brzuch, ale elementy te muszą być w tym samym kolorze.

Lody Lody
Przychodzącym klientom podajemy to czego sobie życzą. Musimy uzbierać odpowiednią ilość kasy Goal.

Fallout
Zbijaj co najmniej dwie kulki w tym samym kolorze. Ilość kulek do zbicia w każdym z leveli określa liczba "Discs to go".

Smurfs’ Sports Pairs
Smurfs' Sports Pairs

Tennis Game
Zagraj w profesjonalnego tenisa i wygrywaj mecze. Możesz też zagrać turniej w którym biorą udział gwiazdy światowego tenisa.

Ocena Gry:
Twoja Ocena:
VN:F [1.9.22_1171]
Liczba Zagrań:  91300
Tagi:  
Na tej stronie znajdziesz tylko dobre gry online. Abra Games powstała z myślą o użytkownikach, którzy kochają gry online gdzie gra się zupełnie za darmo. Polecamy gry logiczne w których trzeba trochę ruszyć głową, gry symulacje gdzie wcielamy się w przeróżne postacie czy zawody i zachowujemy się jak w prawdziwym życiu obsługując klientów. Na uwagę zasługują także gry zręcznosciowe i gry wyścigi dla chłopców, a także gry dla dzieci takie jak gry platformowe gdzie biegamy i skaczemy oraz gry puzzle gdzie do pokonania mamy wiele poziomów z przesuwaniem i usuwaniem bloczków.