Ocean Express
Ocean Express

Ocean ExpressMusimy dopasować nadchodzące elementy tak aby wypełniły całą zaplanowaną przestrzeń. Chwytamy i przeciągamy elementy za pomocą myszki, obracamy element Spacją.

Instrukcje:
Chwytamy i przeciągamy elementy za pomocą myszki, obracamy element Spacją.
Więcej Gier:
Paradise Pet Salon
Rozkręcamy interes i zarabiamy kasę poprzez wykonywanie takich czynności ze zwierzątkami jak: mycie, strzyżenie, czesanie itp.

Sprinter
Sprinter

Magiczne Jajka
Magiczne Jajka

Klasyczny Mahjong
Klasyczny Mahjong

Fishing
Fishing

Family Restaurant
Układamy składniki na talerzu według podanego wzoru. Jednocześnie nie możemy pozwolić aby goście zbyt długo czekali na swoje zamówienie.

Ocena Gry:
Twoja Ocena:
VN:F [1.9.22_1171]
Liczba Zagrań:  93148
Tagi:  
Na tej stronie znajdziesz tylko dobre gry online. Abra Games powstała z myślą o użytkownikach, którzy kochają gry online gdzie gra się zupełnie za darmo. Polecamy gry logiczne w których trzeba trochę ruszyć głową, gry symulacje gdzie wcielamy się w przeróżne postacie czy zawody i zachowujemy się jak w prawdziwym życiu obsługując klientów. Na uwagę zasługują także gry zręcznosciowe i gry wyścigi dla chłopców, a także gry dla dzieci takie jak gry platformowe gdzie biegamy i skaczemy oraz gry puzzle gdzie do pokonania mamy wiele poziomów z przesuwaniem i usuwaniem bloczków.