Ocean Express
Ocean Express

Ocean ExpressMusimy dopasować nadchodzące elementy tak aby wypełniły całą zaplanowaną przestrzeń. Chwytamy i przeciągamy elementy za pomocą myszki, obracamy element Spacją.

Instrukcje:
Chwytamy i przeciągamy elementy za pomocą myszki, obracamy element Spacją.
Więcej Gier:
Garfield Football
Kot Garfield ma (jak na niego) bardzo nietypowe zadanie bo zamiast objadać się lazanią ten postanowił kopać piłkę, mało tego chce ustanowić jej ..

Beat the Cheese
Beat the Cheese

Super Doggy
Wojna tocząca się od lat między psami i kotami nabiera co raz szybszego tempa. Władca Pazur, przywódca kotów, postanowił ostatecznie rozprawić się z ..

Bricks Of Egypt
To rodzaj arkanoida odbijamy piłeczkę i rozwalamy bloczki w egipskim otoczeniu.

Island Mini Golf
Zagraj w minigolfa i wbijaj piłeczki do dołków przy jak najmniejszej liczbie ruchów.

Lemmings
Lemmings

Ocena Gry:
Twoja Ocena:
VN:F [1.9.22_1171]
Liczba Zagrań:  92743
Tagi:  
Na tej stronie znajdziesz tylko dobre gry online. Abra Games powstała z myślą o użytkownikach, którzy kochają gry online gdzie gra się zupełnie za darmo. Polecamy gry logiczne w których trzeba trochę ruszyć głową, gry symulacje gdzie wcielamy się w przeróżne postacie czy zawody i zachowujemy się jak w prawdziwym życiu obsługując klientów. Na uwagę zasługują także gry zręcznosciowe i gry wyścigi dla chłopców, a także gry dla dzieci takie jak gry platformowe gdzie biegamy i skaczemy oraz gry puzzle gdzie do pokonania mamy wiele poziomów z przesuwaniem i usuwaniem bloczków.