Baba Jaga
Baba Jaga

Baba JagaBaba Jaga Sterowanie strzałkami oraz klawisz CTRL.

Instrukcje:
Sterowanie strzałkami oraz klawisz CTRL.
Więcej Gier:
Cosmic Stacker
Musimy dopasować elementy do siebie zanim dotrą do celu.

Ant War
Na początku gry wpisz nazwę swojej kolonii mrówek. Wybierz rodzaj mrówek, którymi chcesz graj i rozpocznij grę! Rozdziel procentowo czym maj ..

Jumping Bananas
Skaczemy małpką i zbieramy banany. Aby przejść do kolejnej planszy trzeba zebrać wszystkie. Oprócz tego możemy zbierać także bonusy, które dają nam ..

Bricks Of Egypt
To rodzaj arkanoida odbijamy piłeczkę i rozwalamy bloczki w egipskim otoczeniu.

Ninjack
Wcielasz się w wojownika Ninja, którego zadaniem jest przejść kolejne etapy gry i zebrać jak największą ilość złota, kosztowności oraz gwiazdek. Aby ..

Niebieski Ludek
To świetna gierka platformowa w której biegamy i skaczemy małym niebieskim stworkiem. Naszym zadaniem jest dotrzeć do wyjścia po drodze zbierając ..

Ocena Gry:
Twoja Ocena:
VN:F [1.9.22_1171]
Liczba Zagrań:  205824
Tagi:  
Na tej stronie znajdziesz tylko dobre gry online. Abra Games powstała z myślą o użytkownikach, którzy kochają gry online gdzie gra się zupełnie za darmo. Polecamy gry logiczne w których trzeba trochę ruszyć głową, gry symulacje gdzie wcielamy się w przeróżne postacie czy zawody i zachowujemy się jak w prawdziwym życiu obsługując klientów. Na uwagę zasługują także gry zręcznosciowe i gry wyścigi dla chłopców, a także gry dla dzieci takie jak gry platformowe gdzie biegamy i skaczemy oraz gry puzzle gdzie do pokonania mamy wiele poziomów z przesuwaniem i usuwaniem bloczków.