Baba Jaga
Baba Jaga

Baba JagaBaba Jaga Sterowanie strzałkami oraz klawisz CTRL.

Instrukcje:
Sterowanie strzałkami oraz klawisz CTRL.
Więcej Gier:
Rubble Trouble
Jesteś inżynierem na budowie. Twoim zadaniem jest destrukcja budynków.

Fire Child
Pokonuj kolejne poziomu gry Fire Child i przenieś się w świat pełen akcji. Twoje zadanie w pierwszej planszy gry to wydostać się ze swojego podwórza. ..

Cradle of Rome
Zamieniamy sąsiednie elementy aby utworzyć linię składającą się z co najmniej 3 jednakowych elementów. Po przejściu każdego poziomu mamy możliwość ..

Wielka Farma
chcesz zabawić się w farmera? To zdecydowanie dobrze trafiłeś;). Twoim zadaniem jest tak zarządzać i ulepszać swoje gospodarstwo aby przynosiło jak ..

My Little Pony Puzzle
Dla tych co lubią kucyki My Little Pony, a tym samym Pinkie Pie przygotowaliśmy grę puzzle. Twoim zadaniem jest zbijać bloczki poprzez ich ..

Frogger
Frogger

Ocena Gry:
Twoja Ocena:
VN:F [1.9.22_1171]
Liczba Zagrań:  203373
Tagi:  
Na tej stronie znajdziesz tylko dobre gry online. Abra Games powstała z myślą o użytkownikach, którzy kochają gry online gdzie gra się zupełnie za darmo. Polecamy gry logiczne w których trzeba trochę ruszyć głową, gry symulacje gdzie wcielamy się w przeróżne postacie czy zawody i zachowujemy się jak w prawdziwym życiu obsługując klientów. Na uwagę zasługują także gry zręcznosciowe i gry wyścigi dla chłopców, a także gry dla dzieci takie jak gry platformowe gdzie biegamy i skaczemy oraz gry puzzle gdzie do pokonania mamy wiele poziomów z przesuwaniem i usuwaniem bloczków.