Baba Jaga
Baba Jaga

Baba JagaBaba Jaga Sterowanie strzałkami oraz klawisz CTRL.

Instrukcje:
Sterowanie strzałkami oraz klawisz CTRL.
Więcej Gier:
BobiBobi Car
BobiBobi ma pewien problem. Chce się wybrać na wycieczkę swoim terenowym samochodem jednak samochód ten jest w kompletnej rozsypce. Pomóż mu złożyć ..

Film Movie Maker
Zabaw się w prawdziwego reżysera i stwórz swój własny film! Na początku wybierz odpowiednią scenerię, a więc miejsce, w którym będzie odbywał się ..

Magiczne Jajka
Magiczne Jajka

Puzzle z Lwem
Ułóż puzzle z afrykańskim królem dżungli. Dostępne są 3 poziomy trudności gry.

Sprinter
Sprinter

Magiczna Kolorowanka
czy malarz na tym obrazku na pewno widzi to samo co my? Mhm, być może tak ponieważ w bajkowym świecie wszystko jest możliwe, nawet to, że żaba ..

Ocena Gry:
Twoja Ocena:
VN:F [1.9.22_1171]
Liczba Zagrań:  202629
Tagi:  
Na tej stronie znajdziesz tylko dobre gry online. Abra Games powstała z myślą o użytkownikach, którzy kochają gry online gdzie gra się zupełnie za darmo. Polecamy gry logiczne w których trzeba trochę ruszyć głową, gry symulacje gdzie wcielamy się w przeróżne postacie czy zawody i zachowujemy się jak w prawdziwym życiu obsługując klientów. Na uwagę zasługują także gry zręcznosciowe i gry wyścigi dla chłopców, a także gry dla dzieci takie jak gry platformowe gdzie biegamy i skaczemy oraz gry puzzle gdzie do pokonania mamy wiele poziomów z przesuwaniem i usuwaniem bloczków.