Baba Jaga
Baba Jaga

Baba JagaBaba Jaga Sterowanie strzałkami oraz klawisz CTRL.

Instrukcje:
Sterowanie strzałkami oraz klawisz CTRL.
Więcej Gier:
Mini Golf
Mini golf to gra dla wytrawnych graczy. Skup się i traf do dołka.

Teddy Factory
Jesteśmy w fabryce zabawek i produkujemy miśki tzn. składamy główkę, rączki, nóżki i brzuch, ale elementy te muszą być w tym samym kolorze.

Baby Blimp
W tej grze zajmujemy się pielęgnowaniem nowo narodzonych dzieci. Pomagają nam przy tym bociany:). Zatem do dzieła - dzieciaczki czekają.

Red Beard on Gold Hunt
Ten Rudobrody chłopak ma chrapkę na złoto znajdujące się na wysepkach pośród oceanu. Oprócz złota może zebrać również drogocenne szlachetne kamienie. ..

Burger Restaurant
Pracujemy w restauracji: szykujemy i podajemy mleczne koktajle, hamburgery, frytki. Z czasem coraz bardziej rozkręcamy swoją restaurację!

Klasyczny Mahjong
Klasyczny Mahjong

Ocena Gry:
Twoja Ocena:
VN:F [1.9.22_1171]
Liczba Zagrań:  200655
Tagi:  
Na tej stronie znajdziesz tylko dobre gry online. Abra Games powstała z myślą o użytkownikach, którzy kochają gry online gdzie gra się zupełnie za darmo. Polecamy gry logiczne w których trzeba trochę ruszyć głową, gry symulacje gdzie wcielamy się w przeróżne postacie czy zawody i zachowujemy się jak w prawdziwym życiu obsługując klientów. Na uwagę zasługują także gry zręcznosciowe i gry wyścigi dla chłopców, a także gry dla dzieci takie jak gry platformowe gdzie biegamy i skaczemy oraz gry puzzle gdzie do pokonania mamy wiele poziomów z przesuwaniem i usuwaniem bloczków.