Baba Jaga
Baba Jaga

Baba JagaBaba Jaga Sterowanie strzałkami oraz klawisz CTRL.

Instrukcje:
Sterowanie strzałkami oraz klawisz CTRL.
Więcej Gier:
Rubble Trouble
Jesteś inżynierem na budowie. Twoim zadaniem jest destrukcja budynków.

Hambo
Zadaniem świnki Hambo jest uratować swojego kompana imieniem Bacon. W tym celu eliminuj przeciwników aby dotrzeć do przyjaciela.

BobiBobi Car
BobiBobi ma pewien problem. Chce się wybrać na wycieczkę swoim terenowym samochodem jednak samochód ten jest w kompletnej rozsypce. Pomóż mu złożyć ..

Tetris
Zagraj w typowego i znanego wszystkim Tetrisa. Układaj lecące bloczki jeden obok drugiego aby stanowiły linię.

Drive and Dodge
Jeździsz autkiem wyścigowym po labiryncie i musisz tak pozbierać wszystkie gemy aby nie zderzyć się ze swoim przeciwnikiem. Jeździsz żółtym ..

Teddy Factory
Jesteśmy w fabryce zabawek i produkujemy miśki tzn. składamy główkę, rączki, nóżki i brzuch, ale elementy te muszą być w tym samym kolorze.

Ocena Gry:
Twoja Ocena:
VN:F [1.9.22_1171]
Liczba Zagrań:  201638
Tagi:  
Na tej stronie znajdziesz tylko dobre gry online. Abra Games powstała z myślą o użytkownikach, którzy kochają gry online gdzie gra się zupełnie za darmo. Polecamy gry logiczne w których trzeba trochę ruszyć głową, gry symulacje gdzie wcielamy się w przeróżne postacie czy zawody i zachowujemy się jak w prawdziwym życiu obsługując klientów. Na uwagę zasługują także gry zręcznosciowe i gry wyścigi dla chłopców, a także gry dla dzieci takie jak gry platformowe gdzie biegamy i skaczemy oraz gry puzzle gdzie do pokonania mamy wiele poziomów z przesuwaniem i usuwaniem bloczków.